Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Revize kotlů, kontroly a čištění komínů

TOPENÁŘSKÝ SERVIS s.r.o. a společenství kominíků a topenářů.

 

Topenářský servis bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva.

Termín revizí a kontrol se uskuteční ve STŘEDU dne 20.1.2021

 

-cena za kontrolu a čištění komínu je 350 kč

-cena za kontrolu a čištění plynového kotle je od 350 kč

-cena za revizi kotle na tuhá paliva je 800 kč

 

Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle: 608 748 989

 

Nastavit upozornění
Upozornit na
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Martin
9 měsíců před

Dobrý den
K tomuto tématu bych měl jedno UPOZORNĚNÍ:
Na podzim byl u nás mladý muž, zprostředkovatel od „nějaké“ kominické firmy/společnosti (už nevím název), který nabízel služby této firmy, ale bylo nutné s ním dopředu podepsat žádost o provedení prací = v podstatě smlouvu.
POZOR! Ve smlouvě je uvedeno, že pokud VY odstoupíte od smlouvy či nebudete moct dodržet předem daný termín prací (den konání, který vám určí operátorka této „firmy“ po telefonu) …
MUSÍTE UHRADIT SMLUVNÍ POKUTU ve výši 1000,- Kč ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Topenářský servis
9 měsíců před
Reply to  Martin

Dobrý den, prosíme o velmi důkladné zkontrolování vaši revizní zprávy, na které je uvedeno razítko firmy, která u vás byla, abyste ho v příspěvku uvedl! V tomhle případě jsme to my určitě být nemohli! Jak sám zmiňujete, nevíte název firmy, ale hned to hodíte na první firmu, co to má znamenat? Nic takového u nás neprobíhá, žádné smlouvy nemáme. Žádám vás tedy o doložení řádné omluvy za poškozování firmy a šířené lži. Hrubě jste porušil dle zákona šíření nepravdivých údajů. Ještě jednou vás žádám o přiložení jména firmy, která byla u vás a máte ji na revizní zprávě!! Pokud takto… Číst vice »

Last edited 9 měsíců před by Topenářský servis
Jane
9 měsíců před

Přečetla jsem si to co napsal a nikde nevidím že by vaši firmu někde uvedl!

Henry
9 měsíců před

Musím se zastat Martina.
V jeho příspěvku vůbec nepíše o vaší firmě, ale obecně k tématu čištění komínů. Pouze to napsal pod váš inzerát. Každý kdo umí číst, pochopí, že jen upozorňuje, aby lidé byli obezřetní. Chápu, že se bojíte, abyste nepřišli o kšeft, ale váše reakce byla nepřiměřená.

Jáchym
9 měsíců před
Reply to  Henry

…který nabízel služby této firmy“…. Vám přijde jako obecné? Každopádně děkuji Martinovi za informaci, v dnešní době musí být člověk obezřetný. Podvodníků na trhu je dnes víc než řepky. Na druhou stranu zástupce firmy to trochu přehnal, vztahovačnost je přestřelená.

Jaryn
9 měsíců před
Reply to  Martin

Sis kamaráde docela zavařil 😉