Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Uzavření polní cesty na konci ulice Čístré

Od zítřka, tj. 4.5.2021 bude uzavřena polní cesta na konci ulice Čístré z důvodu stavby vodovodu a kanalizace.

Předpokládané dokončení stavby 25.5.2021.

Nastavit upozornění
Upozornit na
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Admin

Kanalizace zde po 21.6.2021 nabyla zahájena, čekám na vyhovující vzorky z prodlouženého vodovodu. Následně dojde k propojení prodloužení vodovodu se starým vodovodem a až poté se zahájí stavba kanalizace.
Termín zatím není možno určit.

Admin

Od pondělí 21.6.2021 se bude pokračovat na stavbě kanalizace v polní cestě Čístré.
Hotovo by mělo být řádově do týdne. Děkujeme za pochopení.

Helena Bednaříková
1 rok před

Jsme rádi, že to tentokrát víme v předstihu. Jen doufám,že to nebude trvat tak dlouho, jak výstavba vodovodní přípojky. Od zahájení prací uběhlo 6 týdnů a stále jezdíme přes zvlněný přejezdový plech, který jsme si ještě museli posunout, aby se přes něho dalo bezpečně jezdit. Když jsem podepisovala s Vámi smlouvu, tvrdil jste mí, že omezení budou trvat 3 dny.

H.Berdnaříková

Admin

Zdravím paní Bednaříková, velice nerad tuto „veřejnou“ formu dle mého interní komunikace volím, ale při přímém oslovení nemohu jinak. Samotné práce na vodovodu trvaly tři dny ( možná mně opravíte, že to byl čtyři dny, už si přesně nepamatuji ). Pak ovšem musely být práce, pro v dnešní době složité dodavatelsko-odběratelské vztahy přerušeny ( selsky řečeno nejsou lidi ani materiál …) a také pro administrativní postupy jako je např. čištění vodovodního potrubí, odběr a vyhodnocení vzorků, uzavření ulice nahlášeno 14 dní předem apod. ) byť se jedná o prodloužení o cca 20 bm. Vzhledem k tomu, že se zdržela výroba… Číst vice »

Admin

Z důvodu problému na straně dodavatele stavebního materiálu je uzavírka polní cesty přerušena a to na cca 14 dní.
Polní cesta je tedy v běžném provozu, její asi týdenní uzavření z důvodu realizace kanalizace se předpokládá na přelomu května a června. Bude upřesněno.
Děkujeme za pochopení

Skip to content