Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Autobusový terminál Březolupy

Od pátku 22.5.2020 bude zahájena první etapa prací na stavbě Autobusový terminál Březolupy. 

Bude při ní provedena rekonstrukce hlavních autobusových zastávek v obci a okolního prostoru. Důležitým datem pro občany je den 10.6.2020, od něhož budou zastávky v obou směrech přemístěny do blízkosti sběrného dvora. Světelný přechod přes silnici i chodník v místě stavby směrem k provizorním zastávkám bude po celou dobu v provozu. Tento režim bude trvat po celou dobu provádění prací, tj. do 21.10.2020.

Zhotovitele prací je firma SVS-CORRECT spol. s r.o. Bílovice.

Práce v místě nových zastávek budou probíhat po etapách, aby bylo možné zásobovat a využívat Restauraci U zámku. V I. etapě bude uzavřena část od mostu do centra obce a ve druhé pak část od zámku. Přístup do rodinných domů v uzavřené části bude omezen a příjezd k nim bude třeba řešit operativně se stavbou podle postupu prací. Současně dojde, z důvodu využití parkovacího pruhu podél silnice pro zastávku směr Zlín, k jeho zkrácení, a proto bude menší i prostor pro vozidla mající povolení obce k parkování.

Děkujeme za pochopení a trpělivost. Odměnou nám všem bude další opravená část naší vesnice, která nám bude sloužit dlouhou dobu.

 

Ing. Radek Berecka, místostarosta obce Březolupy a současně technický dozor této stavby

http://2020.brezolupy.cz/files/Veronika/Autobusovy_terminal_Brezolupy_PDPS_B_2_Koordinacni_situace_stavby.pdf

 

    

Nastavit upozornění
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Skip to content