Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Šatny pro sportovce

Fotbalové kabiny ze šedesátých let minulého století jsou minulostí.

Nakonec se přece jen dočkáme a nejen fotbalisté budou moci mít radost z nového zázemí. V posledním srpnovém týdnu proběhlo několik brigád, při kterých došlo nejprve k vystěhování nábytku, sportovních potřeb, strojů a nářadí a poté k následné demolici. Nyní je už další postup především v rukách firmy, která vyhrála veřejnou zakázku. Tou se stala SV-Stav, s.r.o., Bílovice, s nabídkovou cenou 9,195 mil. Kč vč. DPH.

Jak už jsme informovali, bez dotace bychom do této akce nemohli jít, naštěstí se nám po dlouhých letech a úsilí podařila získat z MŠMT a její výše dosáhne max. 70 % ze stavebních nákladů. Podmínkou ovšem zůstává, že akce musí být zrealizována do konce letošního roku a nezbývá než doufat, aby nedošlo k jakýmkoli komplikacím. Předmětem této akce je ovšem jen přízemní patro, 1. nadzemní podlaží, které bude mj. sloužit jako zázemí haly, se bude řešit posléze.

Spolek SK Březolupy děkuje všem, kteří se doposud podíleli a podílejí jakýmkoli způsobem na tomto záměru, brigádně, finančně, zapůjčením nářadí apod. Přesto si znovu dovolujeme další z příznivců požádat o zvážení příspěvku prostřednictvím transparentního účtu, neboť i dofinancování akce z rozpočtu SK ve výši cca 1 mil. Kč je nad jeho síly.

 

Transparentní účet: 20001-1546874329/0800. Aktuální hodnota přesáhla již 150 tisíc Kč, což asi nikdo nečekal a jsme za ni vděčni.

 

Přehled účtu a seznam příspěvků lze sledovat: ZDE

 

Za SK Pavel Hubáček

 

PŘED

Kabiny SK Březolupy

 

AKTUÁLNĚ

alt

 

VIZE

alt

 

 

 

Nastavit upozornění
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Skip to content