Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Nabídka knihy

„Život, boj a smrt pod sedmi vlajkami“- Češi a Slováci 1914-1920

Naše obec je uvedena na „Seznamu pomníků 1. světové války v obcích ČR“ – i v naší obci se nachází pomník padlých v 1. světové válce. Znamená to, že je pravděpodobné, že i v naší obci dodnes žijí potomci Čechů, Moravanů a Slezanů, kteří narukovali do světové války.

Dáváme proto na vědomí občanům obce, i potomkům těch, jejichž jména jsou na pomnících, že takováto kniha, kde se mohou o našich předcích dozvědět více, existuje. V knize je pro lepší autenticitu použity i necenzurované deníkové záznamy českých vojáků v rakouské armádě, i dokumenty o vzniku legií a heroické „sibiřské anabázi“.

Pokud by je i Vás kniha zajímala,  lze ji předem se slevou a s podpisem autora za 349 Kč včetně poštovného objednat do 15.4. 2021 na adrese kaiserova@jonathanlivingston.cz.

V polovině dubna bude kniha v prodeji v distribuci Kosmas, www.kosmas.cz.

 

Nastavit upozornění
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Skip to content