Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Nabídka práce

Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. přijme pro středisko Uh. Hradiště zaměstnance na pozice řidič a silniční dělník, zedník :

  • Řidič sk. C – nabídka volného pracovního místa – řidič
  • Požadujeme :
    – řidičský průkaz sk. C
    – strojní průkaz – výhodou
    – platný profesní průkaz a psychologické vyšetření nad 7,5t
    – praxe v oboru výhodou
    – samostatnost, pečlivost, obratnost, šetrné zacházení se svěřenou technikou
  • Popis pozice :
    – řidič sk. C v zimní údržbě silnic
    – silniční dělník v letním období
  • Nabízíme :
    – pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr
    – adekvátní finanční ohodnocení
    – jednosměnný provoz
    – příplatky za přesčas
    – zaměstnanecké benefity
    – fixní pracovní doba
    – stabilní zázemí
  • Silniční dělník, zedník – nabídka volného pracovního místa – silniční dělník
    – řidičský průkaz sk. B, výhodou sk. T.
    Popis pozice :
    – zednické a dlaždičské práce, vysprávky vozovek, ruční dosékání, a jiné
    Nabízíme:
  • Termín nástupu :  ihned
  • Kontakt :  Váš profesní životopis zasílejte na email sus@susuh.cz, více informací tel.: 572 434 222.
Nastavit upozornění
Upozornit na
0 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments