Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Zásadní omezení a přerušení provozu na MK Čístré v roce 2024

Obec Březolupy připravuje realizaci stavby Rekonstrukce místní komunikace a chodníku Čístré.

Po dobu realizace (zatím odhad 15.06. – 30.09.2024, nejpozději do 15.11.2024), bude provoz na této komunikaci zásadně omezen resp. zcela přerušen!

Více informací v přiloženém letáčku:

Nastavit upozornění
Upozornit na
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Žáková A.
19 dní před

Dobrý den, nebylo by možné ze strany obce vyjít vstříc lidem a zajistit větší plochu k parkování aut? Při konání Burzy s tím není problém…. Není zrovna nejlepší řešení otravovat spoluobčany s prosbou o parkování na jejich pozemku. Úřad pokryje jen malou část a o školce nemluvím. Děkuji

Jaryn
19 dní před
Reply to  Žáková A.

Sice vám rozumím, ale nechápu, jak byste to chtěla udělat. Kde vymezit? Uzavřít třeba jednu strany cesty na Zlín? Jsme na dědině, tady možete parkovat kdekoli. Je pravda, že z Čístrého budete muset jít ale do centra tak pár minutek pěšky.

Admin
Reply to  Žáková A.

Zdravím paní Žáková A., možnost domluvit si parkování u známého v rámci dědiny někde poblíž mého RD jsem viděl a pořád vidím v naší obci jako nejelegantnější řešení. Jinak jsme popisoval nejbližší možná parkování. Samozřejmě jsou k parkování v době rekonstrukce MK Čístré k dispozici i všechny ostatní zpevněné plochy v centru obce, před poštou, za halou atd.. Dlouhodobější parkování na nezpevněné ploše jako jsou např. parky, které používáme při burze, nejsou dle mého, ve vztahu např. k počasí, vůbec vhodné a ani docházková vzdálenost zde není o moc kratší než např. do centra. Máte-li nějaký tip, kde by se… Číst vice »

Skip to content