Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Koliba Březolupy

Restaurace Koliba Březolupy oznamuje zahájení provozu letní zahrádky.

Zahrádka bude otevřena:

  • středa:          15.00 – 23.00
  • čtvrtek:         15.00 – 23.00
  • pátek:            15.00 – 23.00
  • sobota:          15.00 – 23.00
  • neděle:        15.00 – 20.00

Výdej menu (pondělí-pátek) od 11.00 – 14.00.

Nastavit upozornění
Upozornit na
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Mates
17 dní před

Nechápu.Proč bych si nemohl dát polední menu na zahrádce pěkně venku? Pařit se ve „zničeném “ interiéru koliby? Na zámku dostanu jídlo i venku a třeba pan Samohýl komukoliv ohřeje párek i v 9 hodin ráno.Koliba by se měla zamyslet,jak to s podnikáním myslí a konkurenci má velkou.

Ivan
17 dní před
Reply to  Mates

Tak, jako vy, uvažuje asi většina lidí kromě provozovatele. Ale třeba je za tím nějaký geniální business plán, který já ani vy nechápeme. Asi takový, jako pekárna, co zavře ve 2 hodiny odpoledne nebo Jednota, co otvírá v sobotu v 6:30.

Mates
17 dní před
Reply to  Ivan

Pěkně jste to napsal.Pokud zaspím v sobotu Jednotu,jedu nakoupit k Vietnamcovi,.Pekárna? Tak to už je jejich JOB-jasně,pokud si lidi nenakoupí jak jedou z práce,je to chyba na jejich straně a ztrácejí tržbu.Pokud jsem zmínil p. Samohýla,tak samozřejmě se nejedná o restauraci,ale tzv „montérkovou“hospodu,která o zákazníky nemá nouze a nemusí podávat plíčka na smetaně,ale pokud se tam „zapomenete“,vždy mají něco k jídlu dle nabídky co mají.

Zdislav Uzdichcal
14 dní před
Reply to  Mates

Chtěl bych mít tvůj život a zaspat obchod, který zavírá v deset hodin. Nejspíš v pátek chlastáš do tří do rána? Co se týká šerifa, proč by se měl vyjadřovat k provozu zahrádky soukromého subjektu? Zjevně Koliba cílí zahrádku jen na chlastání, což je u českého národa mnohem výnosnější než nějaká meníčka.

Mates
17 dní před
Reply to  Ivan

Ostatně nech se k tomu vyjádří šerif Kukla….(pozn.označení šerif je v USA starosta),takže to neberu jako urážku-je tam i podšerif a to je místodržící,čili zástupce starosty

Franta
16 dní před
Reply to  Mates

Tak srovnávat šerifa v USA, který má neomezené pravomoce, se starostou obce v ČR je absolutně mimo mísu. Ten šerif vás může třeba zastřelit jako prašivého psa a bude odměněn, když se mu postavíš. Tady se nejdřív musíš nechat min, přizabít. Když už to ale bylo tady řečeno, je tu v oné jmenované hospodě jedna směna, které o zákazníky absolutně nejde. Ale nebudu se pouštět do větších akcí.

Skip to content