Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Informace k webovým stránkám

Vítáme Vás na nových webových stránkách obce. Stránky jsou vytvořené na redakčním systému WordPress a i vy se můžete podílet na jejich obsahu.

Pokud se zaregistrujete na webu, můžete získat několik užitečných funkcí, které se do budoucna budou jen rozšiřovat (např. vlastní nastavení zobrazených karet na úvodní stránce, filtrování příspěvků na úvodní stránce a další).

Bohužel se nám nepodařilo i kvůli bezpečnosti přenést uživatelské účty ze starého prostředí, proto je nutná nová registrace pro všechny uživatele, tato registrace je však velmi jednoduchá:

  1. Registrací a potvrzením emailu získáte základní roli Čtenář, díky které budete moci pod svým stálým uživatelským jménem komentovat články, nastavovat profil, zkrátka nebude třeba při každé návštěvě stránek ověřovat Vaše údaje. Zároveň se bude pamatovat nastavení filtrů článků na úvodní stránce. Toto nastavení si můžete upravit jak přímo na úvodní stránce, tak na stránce profilu.
  2. Pokud budete mít zájem stát se větším přispěvovatelem těchto stránek, stačí zažádat na obci (obec@brezolupy.cz) o přidělení vyšších práv a můžete v roli Publicisty začít psát články na obecní stránky. Veškerá Vaše publikace je samozřejmě podmíněna schválením obsahu z řad obecního úřadu.

Pro lepší orientaci přikládáme dokumenty s přesnějšími instrukcemi doplněné o obrázky. Pokud by jste i tak něco nevěděli, kontaktujte nás a my Vám poradíme.

Nastavit upozornění
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Skip to content